Hisense Fresh Air QJ35XJ3G 3,5 kW Klíma - Arany Fűtésre Is SCOP 4,6 SEER 8,5 HD
  1. Split klíma
  1. Split klíma
Cikkszám:
QJ35XJ3G
11
Hűtés
3,5 kW
Fűtés
4 kW
4.6 SCOP érték
3.5 kW Teljesítmény
A+++ Energiaosztály
Igen Wifi
Miért válassza a Hisense Fresh Air QJ35XJ3G klímát?
Hűtőteljesítmény:
3,5 kW
Fűtőteljesítmény:
4 kW
Szélesség:
980 mm
Magasság:
330 mm
Mélység:
178 mm
Kültéri Szélesség:
810 mm
Kültéri Magasság:
280 mm
Kültéri Mélység:
585 mm