VIVAX Y Design ACP-12CH35AEYI R32 3,5 kW Klíma Szett Fűtésre optimalizált -32°C-ig
  1. Split klíma
  1. Split klíma
Cikkszám:
ACP-12CH35AEYI_R32
Beépítés Részletei
Hűtés
3,52 kW
Fűtés
4,25 kW
SCOP
5,3
Hangerő
59 dB <
Hűtőteljesítmény:
3,52 kW
Fűtőteljesítmény:
4,25 kW
Hangerő:
59 dB <
Szélesség:
895 mm
Magasság:
298 mm
Mélység:
248 mm
Kültéri Szélesség:
805 mm
Kültéri Magasság:
554 mm
Kültéri Mélység:
330 mm