VIVAX R+ Design ACP-12CH35AERI+ R32 SILVER 3,5 kW Klíma Szett Fűtésre is -25°C-ig
  1. Split klíma
  1. Split klíma
Cikkszám:
ACP-12CH35AERI_PLUSZ_R32_SILVER
Beépítés Részletei
Hűtés
3,52 kW
Fűtés
3,81 kW
SCOP
4,6
Hangerő
55 dB <
Hűtőteljesítmény:
3,52 kW
Fűtőteljesítmény:
3,81 kW
Hangerő:
55 dB <
Szélesség:
802 mm
Magasság:
297 mm
Mélység:
189 mm
Kültéri Szélesség:
765 mm
Kültéri Magasság:
555 mm
Kültéri Mélység:
303 mm