VIVAX R+ Design ACP-12CH35AERI+ R32 RED 3,5 kW Klíma Szett Fűtésre is -25°C-ig
  1. Split klíma
  1. Split klíma
Cikkszám:
ACP-12CH35AERI_PLUSZ_R32_RED
Beépítés Részletei
Hűtés
3,52 kW
Fűtés
3,81 kW
Helyiség méret
< 40 m²
SCOP
4,6
Energiaosztály
A+++
Hangerő
55 dB <
Garancia
5 év
  • Adatok
Adatok
Márka:
VIVAX
Wifi:
Igen
Hűtőteljesítmény:
3,52 kW
Fűtőteljesítmény:
3,81 kW
Garancia:
5 év
Szellőztet:
Nem
Helyiség méret:
< 40 m²
Hangerő:
55 dB <
Szélesség:
802 mm
Magasság:
297 mm
Mélység:
189 mm
Kültéri Szélesség:
765 mm
Kültéri Magasság:
555 mm
Kültéri Mélység:
303 mm