VIVAX N Design ACP-09CH25AENI R32 2,5 kW Klíma Szett Fűtésre is -20°C-ig
  1. Split klíma
  1. Split klíma
Cikkszám:
ACP-09CH25AENI_R32
Beépítés Részletei
Hűtés
2,64 kW
Fűtés
2,93 kW
Helyiség méret
< 25 m²
SCOP
7,4
Energiaosztály
A++
Hangerő
20 dB <
Garancia
3 év
  • Adatok
Adatok
Márka:
VIVAX
Wifi:
Igen
Hűtőteljesítmény:
2,64 kW
Fűtőteljesítmény:
2,93 kW
Garancia:
3 év
Szellőztet:
Nem
Helyiség méret:
< 25 m²
Hangerő:
20 dB <
Szélesség:
726 mm
Magasság:
291 mm
Mélység:
210 mm
Kültéri Szélesség:
720 mm
Kültéri Magasság:
495 mm
Kültéri Mélység:
270 mm