VIVAX M Design ACP-12CH35AEMI R32 3,5 kW Klíma Szett
  1. Split klíma
  1. Split klíma
Cikkszám:
ACP-12CH35AEMI
Beépítés Részletei
Hűtés
3,52 kW
Fűtés
3,81 kW
Helyiség méret
< 40 m²
SCOP
4
Hangerő
55 dB <
Garancia
5 év
Hűtőteljesítmény:
3,52 kW
Fűtőteljesítmény:
3,81 kW
Garancia:
5 év
Helyiség méret:
< 40 m²
Hangerő:
55 dB <
Szélesség:
805 mm
Magasság:
285 mm
Mélység:
194 mm
Kültéri Szélesség:
720 mm
Kültéri Magasság:
495 mm
Kültéri Mélység:
270 mm