VIVAX H+ Design ACP-12CH35AEHI+ R32 3,5 kW Klíma Szett Fűtésre is -25°C-ig
  1. Split klíma
  1. Split klíma
Cikkszám:
ACP-12CH35AEHI_PLUSZ_R32
Beépítés Részletei
Hűtés
3,52 kW
Fűtés
3,81 kW
Helyiség méret
< 40 m²
SCOP
4,6
Hangerő
53 dB <
Garancia
5 év
Hűtőteljesítmény:
3,52 kW
Fűtőteljesítmény:
3,81 kW
Garancia:
5 év
Helyiség méret:
< 40 m²
Hangerő:
53 dB <
Szélesség:
920 mm
Magasság:
211 mm
Mélység:
321 mm
Kültéri Szélesség:
765 mm
Kültéri Magasság:
555 mm
Kültéri Mélység:
303 mm