Panasonic Professzionális Szerverklíma (R32) KIT-Z25-YKEA 2,5 kW Klíma Szett
  1. Split klíma
  1. Split klíma
Cikkszám:
KIT-Z25-YKEA
Beépítés Részletei
Hűtés
3,5 kW
Fűtés
5 kW
Helyiség méret
< 25 m²
SCOP
4.6
Hangerő
21 dB <
Wifi:
Igen
Hűtőteljesítmény:
3,5 kW
Fűtőteljesítmény:
5 kW
Helyiség méret:
< 25 m²
Hangerő:
21 dB <
Szélesség:
870 mm
Magasság:
295 mm
Mélység:
229 mm
Kültéri Szélesség:
780 mm
Kültéri Magasság:
542 mm
Kültéri Mélység:
289 mm