Panasonic NZ Nordic R32 (Fűtésre Optimalizált) KIT-NZ25-YKE 2,5 kW Klíma Szett
  1. Split klíma
  1. Split klíma
Cikkszám:
KIT-NZ25-YKE
termékleírás
Termékleírás
Beépítés Részletei
Hűtés
3 kW
Fűtés
6,5 kW
Helyiség méret
< 25 m²
SCOP
4.6
Energiaosztály
A++
Fűtésre opt.
Igen
Hangerő
19 dB <
Garancia
3 év
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
Automata újraindítás
Automata üzemmódváltás
DC inverter
Econavi napfény érzékelő
Hot start üzemmód (meleg indítás)
Időzített Ki / Be kapcsolás
Magas hatásfok / alacsony fogyasztás
MILD DRY - gyengéd hűtés
Nanoe-G levegőszűrő
Öndiagnosztika funkció
Szagtalanító funkció
Wi-Fi vezérlés
Energiatakarékos üzemmód
Csendes üzemmód
Párátlanító funkció
Hűtőteljesítmény:
3 kW
Fűtőteljesítmény:
6,5 kW
Helyiség méret:
< 25 m²
Hangerő:
19 dB <
Szélesség:
870 mm
Magasság:
295 mm
Mélység:
229 mm
Kültéri Szélesség:
824 mm
Kültéri Magasság:
622 mm
Kültéri Mélység:
299 mm