Panasonic BZ STANDARD R32 KIT-BZ35-ZKE 3,3 kW Klíma Szett
  1. Split klíma
  1. Split klíma
Cikkszám:
KIT-BZ35-ZKE
15
Kezdete: 2026.05.11   A készlet erejéig
Beépítés Részletei
Hűtés
3.9 kW
Fűtés
4.4 kW
Helyiség méret
< 30 m²
SCOP
4.2
Energiaosztály
A++
Hangerő
20 dB <
WIFI
Opcionális
Szellőztet
Nem
Garancia
3 év
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
​​Panasonic BZ Standard KIT-BZ35-ZKE Inverteres split klíma csomag 3,5 kW
Jellemzők
Inverter technológia
Szélesebb kimeneti teljesítmény tartomány
Energiatakarékosság
Gyors hűtés
Gyors fűtés
Pontosabb hőmérsékletszabályozás
Környezetvédelem
Nem ózonréteget lebontó anyagok hűtőközeg (R32)
Hosszú beépítésű csövek
Hosszú csövek 15 méterig (1,0 ~ 2,0 LE) és 30 méterig (2,25 LE)
Könnyen használható távirányító
Minőségfejlesztés
Véletlenszerű automatikus újraindítás áramszünet után a biztonsági újraindítás érdekében
Gázszivárgás elleni védelem
Akadályozza meg a kompresszor fordított ciklusát
Belső védő a kompresszor védelmére
A működés javítása
Csendes üzemmód a beltéri egység működési hangjának csökkentése érdekében
Erőteljes üzemmód a kívánt szobahőmérséklet gyors eléréséhez
A szervizelhetőség javítása
Be- és kikapcsolási módszer csak fűtés üzemmódhoz
Meghibásodási öndiagnosztika funkció
Technikai Jellenzők
3,4 kW hűtési teljesítmény, (Min. - Köz. - Max. : 0.85kW - 3.40kW - 3.90kW)
3,84 kW fűtési teljesítmény, (Min. - Köz. - Max. : 0.80kW - 3.84kW - 4.40kW)
4,2 SCOP,
6,1 SEER,
működési tartomány kültéri egység (hűtés/fűtés): -10 C; - 43 C / -15 C; - 24 C,
működési tartomány beltéri egység(hűtés/fűtés): 16 C; 32 C / 16 C; 30 C,
hűtőközeg: R32
Hűtési teljesítmény 3.4 kW
Fűtési teljesítmény 3.84 kW
SEER 6.1
SCOP 4.1
Zajszint (kültéri) 50 db(A)
Zajszint (beltéri) 38 db(A)
Energiaosztály A++ / A+
Méretek (beltéri) 290x779x209
Méretek (kültéri) 542x780x289
Súly (beltéri) 8 kg
Súly (kültéri) 25 kg
Csőméret 6,35 / 9,52
Adatok
Márka:
Panasonic
Wifi:
Opcionális
Hűtőteljesítmény:
3,9 kW
Fűtőteljesítmény:
4,4 kW
Garancia:
3 év
Szellőztet:
Nem
Helyiség méret:
< 30 m²
Hangerő:
20 dB <
Szélesség:
779 mm
Magasság:
290 mm
Mélység:
209 mm
Kültéri Szélesség:
780 mm
Kültéri Magasság:
542 mm
Kültéri Mélység:
289 mm