Panasonic BZ STANDARD R32 KIT-BZ25-ZKE 2,5 kW Klíma Szett
  1. Split klíma
  1. Split klíma
Cikkszám:
KIT-BZ25-ZKE
15
Kezdete: 2026.05.11   A készlet erejéig
Beépítés Részletei
Hűtés
3 kW
Fűtés
3.6 kW
Helyiség méret
< 25 m²
SCOP
4.3
Energiaosztály
A++
Hangerő
20 dB <
WIFI
Opcionális
Szellőztet
Nem
Garancia
3 év
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
Panasonic BZ Standard KIT-BZ25-ZKE Inverteres split klíma csomag 2,5 kW
Jellemzők
Hűtési teljesítmény 2.5 kW
Fűtési teljesítmény 3.15 kW
SEER 6.2
SCOP 4.2
Zajszint (kültéri) 49 db(A)
Zajszint (beltéri) 37 db(A)
Energiaosztály A++ / A+
Méretek (beltéri) 290x779x209
Méretek (kültéri) 542x780x289
Súly (beltéri) 8 kg
Súly (kültéri) 24 kg
Csőméret 6,35 / 9,52
Garancia 2 év
Klíma szereléssel - klíma csomag akció!
Kérje következő klímáját szereléssel és mi levesszük a válláról a klímaszerelő keresésével járó terheket. Tegye kosárba szerelési csomaggal a Panasonic BZ STANDARD KIT-BZ25-XKE oldalfali split klíma (2.5 kW) készüléket és mi felvesszük Önnel a kapcsolatot. Szakértőink felmérik a helyszínt és pontos árajánlatot adnak Önnek a klíma beszerelésére! Amennyiben kérdése van a csomaggal kapcsolatban hívja kollégánkat a +3630-815-9597 számon!
Panasonic BZ STANDARD KIT-BZ25-XKE oldalfali split klíma (2.5 kW) teljesítménye
Ennek a konkrét klímának a teljesítménye ~2,5 kW. Az ilyen teljesítményű klímák nagyságrendileg egy 15-25 nm-es szoba klimatizálására elegendő. Azonban fontos megjegyezni, hogy nem csak a szoba mérete, hanem annak tájolása és a lakáson belüli elhelyezkedése is hatással van klíma hűtő/fűtő képességére. Kérje szakértőink segítségét és felmérjük, hogy Önnek megfelelő-e a Panasonic BZ STANDARD KIT-BZ25-XKE oldalfali split klíma (2.5 kW) készülékünk!
Oldalfali klíma
Panasonic klíma
Adatok
Márka:
Panasonic
Wifi:
Opcionális
Hűtőteljesítmény:
3 kW
Fűtőteljesítmény:
3,6 kW
Garancia:
3 év
Szellőztet:
Nem
Helyiség méret:
< 25 m²
Hangerő:
20 dB <
Szélesség:
779 mm
Magasság:
290 mm
Mélység:
209 mm
Kültéri Szélesség:
780 mm
Kültéri Magasság:
542 mm
Kültéri Mélység:
289 mm