Midea MDV ONE-035-SP 3,5 kW Klíma Szett Fűtésre is -20C fokig cseptálca fűtéssel
  1. Split klíma
  1. Split klíma
Cikkszám:
ONE-035-SP
16
Kezdete: 2026.05.11   A készlet erejéig
Beépítés Részletei
Hűtés
3,5 kW
Fűtés
3,8 kW
Helyiség méret
< 40 m²
SCOP
4.1
Energiaosztály
A++
Hangerő
56 dB <
Nem
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
4.1 SCOP érték
3.5 kW Teljesítmény
A++ Energiaosztály
Igen Wifi
Miért válassza a Midea MDV ONE-035-SP klímát?
Adatok
Márka:
Midea
Wifi:
Igen
Hűtőteljesítmény:
3,5 kW
Fűtőteljesítmény:
3,8 kW
Garancia:
5 év
Szellőztet:
Nem
Helyiség méret:
< 40 m²
Hangerő:
56 dB <
Szélesség:
805 mm
Magasság:
285 mm
Mélység:
194 mm
Kültéri Szélesség:
720 mm
Kültéri Magasság:
495 mm
Kültéri Mélység:
270 mm