Midea MDV ONE-026-SP 2,6 kW Klíma Szett  Fűtésre is. -20C fokig cseptálca fűtéssel
  1. Split klíma
  1. Split klíma
Cikkszám:
ONE-026-SP
17
Kezdete: 2026.05.11   A készlet erejéig
Beépítés Részletei
Hűtés
2,6 kW
Fűtés
2,8 kW
Helyiség méret
< 25 m²
SCOP
4.1
Energiaosztály
A++
Hangerő
25 dB <
Nem
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
4.1 SCOP érték
2.6 kW Teljesítmény
A++ Energiaosztály
Igen Wifi
Miért válassza a Midea MDV ONE-026-SP klímát?
Adatok
Márka:
Midea
Wifi:
Igen
Hűtőteljesítmény:
2,6 kW
Fűtőteljesítmény:
2,8 kW
Garancia:
5 év
Szellőztet:
Nem
Helyiség méret:
< 25 m²
Hangerő:
25 dB <
Szélesség:
805 mm
Magasság:
285 mm
Mélység:
194 mm
Kültéri Szélesség:
720 mm
Kültéri Magasság:
495 mm
Kültéri Mélység:
270 mm