Midea MDV EVO (EVO-071-SP) 7,1 kW Klíma Szett Fűtésre is -20C fokig cseptálca fűtéssel
ÚJ
Cikkszám:
EVO-071-SP
ÚJ
Hűtés
7 kW
Fűtés
7.33 kW
Helyiség méret
< 70 m²
Hangerő
36 dB <
4.1 SCOP érték
7 kW Teljesítmény
Hűtőteljesítmény:
7 kW
Fűtőteljesítmény:
7,33 kW