Midea MDV EVO (EVO-053-SP) 5,3 kW Klíma Szett Fűtésre is -20C fokig cseptálca fűtéssel
ÚJ
Cikkszám:
EVO-053-SP
ÚJ
Hűtés
5.2 kW
Fűtés
5.4 kW
Helyiség méret
< 55 m²
Hangerő
33.5 dB <
4.1 SCOP érték
5.2 kW Teljesítmény
Hűtőteljesítmény:
5,2 kW
Fűtőteljesítmény:
5,4 kW