Midea MDV EVO (EVO-035-SP) 3,5 kW Klíma Szett Fűtésre is -20C fokig cseptálca fűtéssel
  1. Split klíma
  1. Split klíma
ÚJ
Cikkszám:
EVO-035-SP
ÚJ
Hűtés
3.5 kW
Fűtés
3.81 kW
Helyiség méret
< 40 m²
SCOP
4.1
Energiaosztály
A++
Hangerő
24 dB <
Nem
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
4.1 SCOP érték
3.5 kW Teljesítmény
A++ Energiaosztály
Igen Wifi
Miért válassza a MDV EVO klímát?
Adatok
Márka:
MDV
Wifi:
Igen
Hűtőteljesítmény:
3,5 kW
Fűtőteljesítmény:
3,81 kW