Midea MDV EVO (EVO-026-SP) 2,6 kW Klíma Szett Fűtésre is -20C fokig cseptálca fűtéssel
  1. Split klíma
  1. Split klíma
ÚJ
Cikkszám:
EVO-026-SP
ÚJ
Hűtés
2.6 kW
Fűtés
2.93 kW
Helyiség méret
< 25 m²
SCOP
4.1
Energiaosztály
A++
Hangerő
23.5 dB <
Nem
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
4.1 SCOP érték
2.6 kW Teljesítmény
A++ Energiaosztály
Igen Wifi
Miért válassza a MDV EVO klímát?
Adatok
Márka:
MDV
Wifi:
Igen
Hűtőteljesítmény:
2,6 kW
Fűtőteljesítmény:
2,93 kW