Hisense Uni HB HB50BP0A 5,0 kW Klíma - Fűtésre opt. SCOP 4,6 SEER 8,5 DH
  1. Split klíma
  1. Split klíma
Cikkszám:
HB50BP0A
14
Kezdete: 2026.05.11   A készlet erejéig
Beépítés Részletei
Hűtés
5 kW
Fűtés
5,4 kW
Helyiség méret
< 50 m²
Energiaosztály
A+++
Hangerő
19 dB <
SCOP
4,6
Nem
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
4.6 SCOP érték
5.0 kW Teljesítmény
A+++ / A++ Energiaosztály
Igen Wifi
Miért válassza a Hisense Uni HB HB50BP0A klímát?
Adatok
Márka:
Hisense
Wifi:
Igen
Hűtőteljesítmény:
5 kW
Fűtőteljesítmény:
5,4 kW
Garancia:
5 év
Helyiség méret:
< 50 m²
Hangerő:
19 dB <
Szélesség:
973 mm
Magasság:
303 mm
Mélység:
227 mm
Kültéri Szélesség:
810 mm
Kültéri Magasság:
585 mm
Kültéri Mélység:
280 mm