Hisense Uni HB HB35XU0A 3,5 kW Klíma  - Fűtésre opt.  SCOP 4,6 SEER 8,5 DH
  1. Split klíma
  1. Split klíma
Cikkszám:
HB35XU0A
13
Kezdete: 2026.05.11   A készlet erejéig
Beépítés Részletei
Hűtés
3,5 kW
Fűtés
3,9 kW
Helyiség méret
< 40 m²
Energiaosztály
A+++
Hangerő
19 dB <
SCOP
4,6
Nem
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
4.6 SCOP érték
3.5 kW Teljesítmény
A+++ Energiaosztály
Igen Wifi
Miért válassza a Hisense Uni HB HB35XU0A klímát?
Adatok
Márka:
Hisense
Wifi:
Igen
Hűtőteljesítmény:
3,5 kW
Fűtőteljesítmény:
3,9 kW
Garancia:
5 év
Helyiség méret:
< 40 m²
Hangerő:
19 dB <
Szélesség:
850 mm
Magasság:
293 mm
Mélység:
204 mm
Kültéri Szélesség:
810 mm
Kültéri Magasság:
585 mm
Kültéri Mélység:
280 mm