Hisense Hi-Smart CF35LR03 3,5 kW Klíma Szett
  1. Split klíma
  1. Split klíma
Cikkszám:
CF35LR03
Beépítés Részletei
Hűtés
3,2 kW
Fűtés
3,65 kW
Helyiség méret
< 40 m²
SCOP
4
Energiaosztály
A++
Hangerő
25 dB <
Garancia
3
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
4.0 SCOP érték
3.2 kW Teljesítmény
A++ Energiaosztály
Igen Wifi
Miért válassza a Hisense Hi-Smart CF35LR03 klímát?
Adatok
Márka:
Hisense
Wifi:
Igen
Hűtőteljesítmény:
3,2 kW
Fűtőteljesítmény:
3,65 kW
Garancia:
3 év
Helyiség méret:
< 40 m²
Hangerő:
25 dB <
Szélesség:
795 mm
Magasság:
256 mm
Mélység:
197 mm
Kültéri Szélesség:
660 mm
Kültéri Magasság:
483 mm
Kültéri Mélység:
240 mm