Hisense Fresh Air QJ35XJ3A 3,5 kW Klíma - Fehér Fűtésre is SCOP 4,6 SEER 8,5 DH
  1. Split klíma
  1. Split klíma
Cikkszám:
QJ35XJ3A
11
Videó
11
Kezdete: 2026.05.11   A készlet erejéig
Beépítés Részletei
Hűtés
3,5 kW
Fűtés
4 kW
Helyiség méret
< 40 m²
SCOP
4,6
Energiaosztály
A+++
Hangerő
28 dB <
Garancia
3
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
4.6 SCOP érték
3.5 kW Teljesítmény
A+++ Energiaosztály
Igen Wifi
Miért válassza a Hisense Fresh Air QJ35XJ3A klímát?
Adatok
Márka:
Hisense
Wifi:
Hűtőteljesítmény:
3,5 kW
Fűtőteljesítmény:
4 kW
Garancia:
3 év
Szellőztet:
Helyiség méret:
< 40 m²
Hangerő:
28 dB <
Szélesség:
980 mm
Magasság:
330 mm
Mélység:
178 mm
Kültéri Szélesség:
810 mm
Kültéri Magasság:
280 mm
Kültéri Mélység:
585 mm