Hisense Energy Pro X QH35XV4B 3,5 kW Klíma  (fekete) - Fűtésre opt. SCOP 5,1 SEER 8,5 DH
  1. Split klíma
  1. Split klíma
Cikkszám:
QH35XV4B
Beépítés Részletei
Hűtés
3,5 kW
Fűtés
4,2 kW
Helyiség méret
< 35 m²
Energiaosztály
A+++
Hangerő
18 dB <
SCOP
5,1
WIFI
Igen
AI Mód
Igen
  • Részletek
  • Adatok
  • Videó
Részletek
5.1 SCOP érték
3.5 kW Teljesítmény
A+++ Energiaosztály
Igen Wifi
Miért válassza a Hisense Energy Pro X QH35XV4B klímát?
Adatok
Márka:
Hisense
Wifi:
Hűtőteljesítmény:
3,5 kW
Fűtőteljesítmény:
4,2 kW
Garancia:
5 év
Helyiség méret:
< 40 m²
Hangerő:
18 dB <
Szélesség:
877 mm
Magasság:
301 mm
Mélység:
194 mm
Kültéri Szélesség:
810 mm
Kültéri Magasság:
585 mm
Kültéri Mélység:
280 mm