Daikin Emura FTXJ20AW9/S9/B9 + RXJ20A9 2,0 kW Klíma Szett fehér Fűtésre optimalizált
  1. Split klíma
  1. Split klíma
Cikkszám:
FTXJ20AW9_RXJ20A9
19
Kezdete: 2026.05.11   A készlet erejéig
Beépítés Részletei
Hűtés
2,0 kW
Fűtés
2,5 kW
Helyiség méret
< 25 m²
SCOP
5,15
Energiaosztály
A+++
Hangerő
19 dB <
Garancia
3 év
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
Inverteres vezérlés
Econo üzemmód
Mozgázérzékelő
Titánium Apatit fotokalitikus légszűrő
Kényelmes üzemmód
Erőteljes üzemmód
Függőleges automatikus légterelés
Vízszintes automatikus légterelés
Automatikus újraindulás
Automatikus üzemmódváltás
Automatikus ventillátor sebesség
Öndiagnózis
Párátlanítás
24 órás, valamint heti időzítő
WiFi
Heti időzítő
A heti időzítővel napi vagy heti bontásban is bármikor beállítható a fűtés vagy a hűtés elindítása.
Erőteljes üzemmód
Kényelmi üzemmód
Meleg vagy hideg levegőt nem irányítja közvetlenül a testre, így garantálja a huzatmentes működést.
Titánium apatit fotokatalitikus légtisztító szűrő
Energia-megtakarítás készenléti üzemmódban
Adatok
Márka:
Daikin
Igen
Hűtőteljesítmény:
2,0 kW
Fűtőteljesítmény:
2,5 kW
Helyiség méret:
< 25 m²
Hangerő:
19 dB <
Szélesség:
900 mm
Magasság:
305 mm
Mélység:
212 mm
Kültéri Szélesség:
840 mm
Kültéri Magasság:
552 mm
Kültéri Mélység:
350 mm